![](https://entermessinia.gr/wp-content/uploads/2024/04/thumbnail-12-750x430.jpg)
“Μια happy day, μια super μέρα!”
Αύριο, Πέμπτη 4 Απριλίου, η Κατερίνα Καινούργιου θα βρεθεί καλεσμένη στον καναπέ της εκπομπής «Happy Day» και σε μια χαλαρή και φιλική κουβέντα θα ανοίξει την καρδιά της στην Σταματίνα Τσιμτσιλή!
Αύριο, Πέμπτη 4 Απριλίου, η Κατερίνα Καινούργιου θα βρεθεί καλεσμένη στον καναπέ της εκπομπής «Happy Day» και σε μια χαλαρή και φιλική κουβέντα θα ανοίξει την καρδιά της στην Σταματίνα Τσιμτσιλή!